Hakikat Sanatsal Kırtasiye , Hakikat Sanatsal Kırtasiye , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Hakikat Sanatsal Kırtasiye , Hakikat Sanatsal Kırtasiye , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Teslimat Şartları

Kargo Politikası

Ücretsiz Kargo


Değerli MÜŞTERİLERİMİZ:

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde aşağıda belirtilen ürün ve koşullar dışında 150 TL (KDV HARİÇ) ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedeli "TL İndirim" olarak siparişinize yansıyacaktır.

150 TL (KDV HARİÇ) Altındaki alışverişlerinizde kargo bedeli "KDV DAHİL  TL'dir".

 

NOT

(Satın alma ekranında kargo bedeli yinede gözükecektir. Fakat Yaptığımız "6 TL'lik İndirim" ile, hiç Kargo Ücreti ödememiş sayılacaksınız.)


Ücretsiz Kargoya Dahil Olmayan Durumlar:

 

Siparişinizin toplamı "1 Desi" ağırlığını geçerse "15 TL'lik Kargo İndirimi" yine uygulanır. Fakat "1 Desi'den" sonraki siparişinizin Desi Bedeli tarafınıza yansır.


Bazı ürün gruplarının, 70x100'den Büyük Ebat KağıtlarŞövaleler70x100 Ebatının üzerindeki Tuvaller ve benzeri ürünlerin kendine özel kargo ücretleri olabilir. Bu gibi ürünleri siz müşterilerimiz satın almadan önce Sistemimiz Uyarı Penceresi göndermektedir. Ürünün altındaki kargo maliyetinin yazılı olduğu yeri işaretleyip onaylamadığınız sürece satın alma ekranına gidemezsiniz. Bu gibi ürünlerde "15 TL'lik Kargo İndirimi" yine uygulanır. Fakat ürünün Kendine Özel olan Kargo Ücreti tarafınıza yansır.


Tutarı ne olursa olsun. Belirtilen ürün gruplarından sipariş vermeniz durumunda Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirecek ve tercihinize göre ürün siparişinizden çıkarılacak yada tarafınıza karşı ödemeli olarak gönderilecektir. Siparişten çıkarılması durumunda yaptığınız ödeme türüne göre tarafınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir. 

 

Teşekkürler...

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et
,